Jak wiemy trendy pojawiają się nie tylko w odzieży. Moda jest szeroko pojęta i obejmuje również okulary przeciwsłoneczne. Na co dzień, możecie spotkać się z najróżniejszymi wariacjami. Dziś przedstawię Wam obowiązujące trendy w tym sezonie czyli Najmodniejsze Okulary Przeciwsłoneczne.

Kiedyś okulary przeciwsłoneczne pełniły jedynie funkcje chroniącą wzrok przed promieniowaniem UV, dziś są jednym z elementów mody. Jak się okazuje, coraz więcej osób nosi je nie tylko, gdy świeci słońce.Okulary zostają zakładane jako jeden z detali stylizacji. Ale im bardziej stają się wszechobecne, tym bardziej widoczne są ich trendy.
Przejdźmy zatem do ich prezentacji.

 

NAJMODNIEJSZE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

 

Okulary Przeciwsłoneczne

GEORGE KEBURIA SUNGLASSES

 

MICRO

Okulary zawdzięczają swoją nazwę, nadzwyczaj cienkim oprawkom. Są zdecydowanie największym odkryciem tego sezonu. Noszone zazwyczaj na czubku nosa, prezentują się świetnie i dodają stylizacji efektu glamour – tym samym stają się bezużyteczne w ochronie przeciwsłonecznej. Ten model jest uwielbiany przez gwiazdy. Nosi go przede wszystkim rodzina Hadid, Beyoncé czy Kim Kardashian.

 

 

Okulary Przeciwsłoneczne

SAINT LAURENT SUNGLASSES

 

MAXI

Zupełne przeciwieństwo prezentowanych przedtem okularów. Te oprawki nie wiedzą co to jest minimalizm. Żadne oprawki nie są za duże by je nosić – Już nigdy nie będziecie musieli zakrywać sińców pod oczami.  Będą się świetnie prezentować na osobach, którym małe oprawki nie pasują do kształtu twarzy.

 

 

Okulary Przeciwsłoneczne

CHLOÉ SUNGLASSES

 

HARDWARE

Nie wiem czemu zawdzięczają nazwę owe oprawki, bo jak dla mnie to nazewnictwo pasuje bardziej do oprawek Micro, przypominających Matrixa. W okularach przeciwsłonecznych Hardware, chodzi przede wszystkim o konstrukcję, a właściwie dekonstrukcję oprawek.

 

 

Okulary Przeciwsłoneczne

GUCCI SUNGLASSES

 

BLING

Okulary dla wszystkich ulubieńców świecidełek. Wśród tych oprawek znajdziecie wszelaką różnorodność. Dom mody Gucci stanął na wysokości zadania, będąc liderem w tej kategorii.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Gucci, znajdziecie poniżej :

 

 

 

To wszystkie trendy okularów przeciwsłonecznych na ten sezon. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie również inne trendy, które pojawiły się już wcześniej na stronie.

 

You May Also Like